Marta Grottgera Apartments - Szklarska Poręba
Pamiętamy te czasy gdy wraz z rodzicami jeździliśmy na wczasy do, głównie pracowniczych, ośrodków wczasowych w których obok noclegów w pokojach czy domkach przygotowana była pełne infrastruktura, świetlica, stołówka, ping pong, plac zabaw, piaskownica i obowiązkowo miejsce na ognisko. Także dziś możemy znaleźć ośrodki o tym charakterze, oczywiście z zupełnie innym standardem. Pokoje z łazienkami, nowoczesne domki letniskowe, bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych pociech. Wiele dostępnych miejsc
Marta Grottgera Apartmentsapartamenty - mieszkania
Góry
Cena od
257 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
Cena od
257 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: prywatny parking, parking na miejscu, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatne WiFi, parking, pokoje dla niepalących, dostęp do Internetu, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, pokoje rodzinne, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, WiFi, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, parking przy ulicy, całkowity zakaz palenia, narciarstwo, bezpłatny parking, taras, przechowalnia nart, piesze wycieczki.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Marta Grottgera Apartments o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 300 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 40 mkw).


Miasto Ducha Gór - Szklarska Poręba